همکاری با رادین

استخدام و همکاری با پارس فناوران رادین

همکاری با افراد متخصص

نیروی انسانی متخصص و دانش مدار جزء دارایی های یک سازمان و به عنوان مهمترین مزیت رقابتی و کمیاب ترین منبع در اقتصاد دانش محور امروز است. ارائه محصولات و خدمات متمایز و با کیفیت، کاهش هزینه‌ها، خلاقیت، نوآوری و افزایش رقابت پذیری از مزایای برخورداری از منابع انسانی کیفی و دانشی است، از این رو استراتژی کسب و کار سازمان های امروزی ضرورتا بر روی منابع انسانی متمرکز شده است. از این رو شرکت پارس فن‌آوران رادین به منظور تکمیل کادر خود از افراد با تجربه دعوت به عمل می‌آورد.

لذا از کلیه افرادی که تمایل به همکاری با این مجموعه را دارند، خواهشمند است تا رزومه خود را جهت بررسی بیشتر به آدرس زیر ارسال نمایند.

Info@radintech.com

همچنین دانشجویان سطوح کارشناسی ارشد که مایل به تعریف پروژه نهایی خود در قالب پروژه‌های صنعتی می‌باشند، شرکت پارس فن‌آوران رادین با تجربه بالا و حضور در سایت‌های مختلف عملیاتی آماده ارائه موضوعاتی کاربردی و به روز به دانشجویان کارشناسی ارشد که مایل به تعریف پایان نامه خود در قالب پروژه های صنعتی هستند، می‌باشد.

همکاری با شرکت‌ها

همچنین از کلیه شرکت‌هایی که در جهت رفع نیاز واحدهای مختلف سازمان، توانایی ارایه خدمات مفیدی را دارند، خواهشمند است تا رزومه خود را برای بررسی به آدرس زیر ارسال نمایند.

Info@radintech.com

تمایل شما به همکاری با شرکت پارس فن‌آوران رادین را ارج می‌نهیم. امید است که با شکل گیری این همکاری، زمینه های رشد و ارتقای دو جانبه فراهم شود.