خدمات

شناسنامه فنی قطعه

صنایع بزرگ به علت تعدد تجهیزات، دارای قطعات مصرفی زیادی می‌باشند که برخی با خرید قطعات استاندارد موجود در بازار و برخی دیگر با انجام پروسه ساخت تامین می‌شوند. اتمام این قطعات و عدم دسترسی به آنها هزینه‌های بسیار گزافی را به نحو مستقیم و غیر مستقیم به مجموعه‌ها وارد می‌نماید. شناسنامه فنی قطعه، به عنوان یک مدرک مرجع برای هر قطعه ساختنی تعریف می‌گردد. این مدرک به نحوی تهیه می‌شود که برای ساخت قطعه، دیگر نیازی به خود قطعه نبوده و کلیه اطلاعات لازم برای ساخت و تحویل‌گیری قطعه در آن به نحو کامل فراهم می‌آید. کارشناسان شرکت پارس فن‌آوران رادین با تجربه تهیه بیش از ده هزار شناسنامه فنی قطعه در صنایع گوناگون آمادگی خود برای این کار اعلام می‌دارند.

توضیحات بیش‌تر

ساخت قطعه

صنایع بزرگ به علت تعدد تجهیزات، دارای قطعات مصرفی زیادی می‌باشند که برخی با خرید قطعات استاندارد موجود در بازار و برخی دیگر با انجام پروسه ساخت تامین می‌شوند. اتمام این قطعات و عدم دسترسی به آنها هزینه‌های بسیار گزافی را به نحو مستقیم و غیر مستقیم به مجموعه‌ها وارد می‌نماید. مهندسان شرکت پارس‌فن‌آوران رادین با تجربه ساخت بیش از ده هزار قطعه صنعتی آمادگی خود را برای ساخت انواع قطعات به صورت تیراژ و سفارشی اعلام می‌دارد.

توضیحات بیش‌تر
تحلیل و شبیه سازی مکانیکی-پارس فناوران رادین

تحلیل و شبیه سازی

در گذشته، مهندسان برای طراحی و بررسی دستگاه‌های جدید، باید هزینه و زمان زیادی برای ساخت نمونه صرف می‌کردند تا بتوانند عملکرد آن را مورد آزمایش قرار دهند. امروزه، قبل از ساخت هر تجهیزی ابتدا عملکرد آن به نحو کامل شبیه‌سازی شده و نتیجه هر گونه تغییری بر عملکرد دستگاه قابل بررسی می‌باشد. در واقع با استفاده از شبیه‌سازی تجهیز، طراحان و مهندسان به ابزاری قدرتمند و سریع برای بررسی عملکرد تجهیز در اختیار خواهند داشت. مهندسان شرکت پارس فن‌آوران رادین با تجربه فراوان در شبیه‌سازی تجهیزات و پدیده‌های پیچیده، بهره‌گیری از کامپیوترهایی با قدرت پردازش بالا و تسلط به نرم‌افزار‌های تخصصی شبیه‌سازی امکان شبیه‌سازی و تحلیل کلیه تجهیزات مکانیکی را دارا می‌باشند

توضیحات بیش‌تر
مهندسی معکوس در رادین تک

مهندسی معکوس

طراحی معکوس به عنوان پلی برای ورود به دنیای طراحی کامل، در کشورهای در حال توسعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در یک مهندسی معکوس صحیح سعی می‌شود تا فرایند و اهداف طراحی مولفه‌های یک محصول به نحو کامل بومی‌سازی شود. مهندسی معکوس جایگاه‌ ویژه‌ای در کاربردهای صنعتی داشته و سعی دارد با نگاهی متفاوت محصول مشابهی را تامین نماید. مهندسان این شرکت با انجام تحلیل‌ها و شبیه‌سازیهای مولفه‌ای بر روی دستگاه مورد نظر و تست‌های نهایی مختلف سعی می‌کنند تا مهدسی معکوس کاملی از تجهیز مورد نظر شما داشته باشند.

توضیحات بیش‌تر
طراحی مجدد در رادین تک

طراحی مجدد

طراحی مجدد به معنای آغازی دوباره در فرایند طراحی و ایجاد تغییراتی در جهت بهبود یک یا چند هدف طراحی می‌باشد. در این فرایند طراح با آگاهی کامل از فرایند طراحی و عملکرد تجهیز و با استفاده از روش‌های نوین طراحی و بهینه‌سازی به ارتقاء محصول دست خواهد یافت. جذابیت رسیدن به یک مزیت رقابتی در محصول، دوباره طراحی را به یکی از بخش‌های ثابت برای سازندگان و تولیدکنندگان تبدیل نموده است. مهندسان شرکت پارس فن‌آوران رادین برای اولین بار در ایران با پشتوانه تحلیل‌ها و استفاده از بهینه‌سازی های چند هدفه آماده ارتقاء و بهبود تجهیزات مختلف مکانیکی می‌باشند.

توضیحات بیش‌تر

آموزش

شرکت پارس فن آوران رادین همواره بر اهمیت آموزش نیروی انسانی متخصص بر اساس استانداردهای به روز تاکید دارد. به همین دلیل با واحدهای منابع انسانی و آموزش صنایع بزرگی مانند پتروشیمی ها، پالایشگاه ها، معادن، فولاد و … در ارتباط بوده و مباحث تخصصی-فنی متنوعی را در زمینه تجهیزات دوار ارائه می نماید.

توضیحات بیش‌تر