حضور شرکت پارس فن‌آوران رادین در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی، ماشین آلات معدنی و راهسازی و تجهیزات وابسته تهران

شرکت پارس فن‌آوران رادین مفتخر به حضور در هفدهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی معدن تهران به منظور ارائه جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود است. این رویداد در روزهای ۱۳ الی ۱۶ آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

حضور شرکت پارس فن‌آوران رادین در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی، ماشین آلات معدنی و راهسازی و تجهیزات وابسته زنجان

این نمایشگاه در تاریخ ۲۳ تا ۲۷ مردادماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین استان زنجان برگزار شد و نزدیک به ۷۰ شرکت فعال داخلی در حوزه معدن و صنایع معدنی در آن حضور داشتند.
در این رویداد، شرکت پارس فن‌آوران رادین از پمپ‌های فشار بالای خود که در صنایع روی مورد استفاده قرار می‌گیرد، رونمایی کرد.

شایان ذکر است، حسین بهشتی مدیرعامل شرکت، ضمن حضور درمراسم افتتاحیه این نمایشگاه، میزبان رضا محتشمی پور معاون معادن و فراوری مواد وزارت صمت و مجید گلشنی منفرد مدیرکل سازمان صمت استان زنجان در غرفه نیز بودند و صحبت‌هایی در خصوص فعالیت‌ها و آخرین دستاوردهای شرکت در حوزه تجهیزات معدنی و صنایع معدنی انجام شد.

همچنین در چهارمین روز نمایشگاه، محسن افشارچی استاندار محترم زنجان ضمن بازدید از غرفه، لوح تقدیرنامه‌ای جهت قدردانی از حضور شرکت در این نمایشگاه، اهدا کردند


بازدید وزیر محترم علوم از شرکت پارس فن‌آوران رادین

روز سه شنبه به تاریخ دوم خرداد سال هزار و چهارصد و دو، وزیر علوم جناب آقای محمدعلی زلفی گل از شرکت پارس فن‌آوران رادین بازدید کردند؛

در این بازدید جناب آقای حسین بهشتی امیری مدیرعامل مجموعه، توضیحاتی از آخرین دستاوردها و محصولات شرکت پارس فن‌آوران رادین ارائه دادند.

بازدید وزیر محترم نفت از شرکت پارس فن آوران رادین

حضور شرکت پارس فن‌آوران رادین در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات و تجهیزات معدن

شرکت پارس فن‌آوران رادین در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته، شرکت نمود که در تاریخ ۹ لغایت ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید.

این شرکت با توانایی ساخت محصول پمپ اسلاری در سایزهای مختلف، توانسته با رقبای خارجی رقابت کند و در حال حاضر با توجه به تحریم ها و نام گذاری سال به نام رونق تولیدات ملی، توانسته تولیدات خود در عرصه‌ی بازار معدن را رونق ببخشد و بتواند در راستای هرچه بهتر شدن کیفیت محصولات و بیشتر شدن طیف خدمات فنی و مهندسی در خصوص تهیه شناسنامه فنی و مهندسی معکوس و باز طراحی قطعات و تجهیزات مکانیکی گامی موثر بردارد.

گزارش خبرگزاری صدا و سیما از

ساخت و تولید تجهیزات و قطعات فنی با فناوری بالا

توسط محققان شرکت دانش بنیان پارس فن‌آوران رادین

گزارش خبرگزاری صدا و سیما از

دست یابی به فناوری پمپ‌های مقاوم به سایش

توسط محققان شرکت دانش بنیان پارس فن‌آوران رادین

گزارش خبرگزاری صدا و سیما از

بازدید مجموعه‌ی پارس فن‌آوران رادین

از مجموعه صنایع سیمان کرمان

حضور شرکت پارس فن‌آوران رادین در بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی صنایع مواد غذایی و ماشین‌آلات

شرکت پارس فن‌آوران رادین اولین و تنها تولیدکننده پمپ‌های لوب در ایران، از تاریخ ۲۸ الی ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته شرکت نمود. در این نمایشگاه؛ تولید کنندگان مواد غذایی که از پمپ‌های لوب برای پمپاژ سیالات غلیظ استفاده می‌کنند از غرفه شرکت پارس‌ فن‌آوران رادین در نمایشگاه بین المللی تهران بازدید نمودند.

بازدید وزیر محترم نفت در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از غرفه‌ی شرکت پارس فن‌آوران رادین

جناب آقای مهندس بیژن نامدار زنگنه وزیر محترم نفت، در افتتاحیه این نمایشگاه از غرفه‌ی شرکت پارس فن‌آوران رادین بازدید نمودند. در بازدید به عمل آمده؛ جناب آقای مهندس بهشتی مدیر عامل شرکت پارس فن‌آوران رادین، ابتدا به معرفی محصولات و خدمات قابل ارائه توسط این شرکت پرداخت. در ادامه از مهمترین نتایج اخذ شده در شرکت‌های مختلف پتروشیمی و فاز‌های مختلف پالایشگاه‌های منطقه عسلویه توضیحاتی ارائه شد. در انتها از قطعات و تجهیزات بومی سازی شده توسط این شرکت در سال گذشته رونمایی شد و سطح تکنولوژی‌های به کار رفته در این تجهیزات شرح داده شد.

 حضور شرکت پارس فن‌آوران رادین در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

شرکت پارس فن‌آوران رادین از ۱۱ لغایت ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران شرکت نمود.
غرفه‌ی شرکت پارس فن‌آوران رادین در سالن ۲۷ (سالن شرکت‌های دانش بنیان) به ارائه خدمات نوین مهندسی در زمینه ساخت قطعه، مهندسی معکوس و دوباره طراحی تجهیزات مکانیکی پرداخت. استفاده از تکنولوژی بالا در خدمات مهندسی این شرکت برای طیف گسترده ای از کارفرمایان حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاه جذاب بوده که زمینه ساز همکاری‌های بسیار سازنده‌ای گشت. این شرکت افتخار دارد با توجه به شرایط ناجوانمردانه تحریم‌های یک سویه علیه کشور عزیزمان ایران، گامی مثبت در جهت ساخت قطعات تحریمی در صنعت نفت بردارد.

حضور شرکت پارس‌فن‌آوران رادین در بیست و ششمین نمایشگاه مواد شوینده، پاک کننده بهداشتی و ماشین آلات وابسته

شرکت پارس فن‌آوران رادین از ۲ لغایت ۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در بیست و ششمین دوره نمایشگاه مواد شوینده، پاک کننده بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران شرکت نمود.

پمپ‌های لوب برای انتقال مواد اولیه و نهایی شوینده و پاک کننده کاربرد دارد. شرکت پارس فن‌آوران رادین اولین و تنها تولیدکننده پمپ‌های لوب در ایران می‌باشد و با توجه به کاربرد فراوان این پمپ‌ها برای انتقال سیالات لزج، استقبال خوبی از غرفه این شرکت در نمایشگاه صورت پذیرفت.

حضور شرکت پارس فن‌آوران رادین در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات و تجهیزات معدن

شرکت پارس فن‌آوران رادین از ۱۱ لغایت ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۷ در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران شرکت نمود.

در این نمایشگاه شرکت پارس فن‌آوران رادین آخرین تولیدات خود در زمینه پمپ‌های اسلاری (پمپ مقاوم به سایش) در سایز‌های مختلف و همچنین قطعات یدکی مورد نیاز این پمپ‌ها را به نمایش درآورد. از مهمترین کاربرد این پمپ‌ها می‌توان به کارخانجات فرآوری معادن و شرکت‌های فولاد اشاره نمود. علاوه بر محصولات ذکر شده خدمات مهندسی نظیر ساخت قطعات صنعتی، مهندسی معکوس قطعات و تجهیزات مکانیکی و دوباره طراحی و بهینه سازی تجهیزات در حوزه معدن به بازدیدکنندگان محترم معرفی شد.

استقبال پرشور بازدیدکنندگان از غرفه این شرکت، تیم مهندسی شرکت پارس فن‌آوران رادین را بر‌آن داشت تا در جهت رفع نیاز‌های این صنعت، گام‌های موثرتری بردارد.

حضور شرکت پارس فن‌آوران رادین در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران

شرکت پارس فن‌آوران رادین از ۱۶ لغایت ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران شرکت نمود. این دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت بنا به نام‌گذری سال ۱۳۹۷ با عنوان «حمایت از کالای ایرانی»، با رویکرد حمایت از ظرفیت‌های داخلی برگزار شد و ضرورت هرچه بیشتر این مورد، سبب توجه وزارت نفت به فعالان داخلی صنعت نفت به ویژه سازندگان کالاها و تجهیزات فنی و شرکت‌های اکتشاف و تولید ایرانی شده است که شرکت پارس فن‌آوران رادین با افتخار جز شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی است که هموراه در زمره سازندگان کالاها و تجهیزات تخصصی صنعت نفت، سابقه درخشانی داشته است. حضور در این نمایشگاه برای پارس فن‌آوران رادین سبب حفظ ارتباط با مدیران صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شد تا در زمینه‌های مختلف طراحی و ساخت قطعات و تجهیزات، مهندسی معکوس، دوباره طراحی، تست و اندازه‌گیری و طراحی، ساخت و تامین انواع پمپ‌ها و دستگاه مانیتورینگ و … همکاری‌هایی ادامه‌دار شکل گیرد.

حضور شرکت پارس فن‌آوران رادین در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه ایران بیوتی سال ۱۳۹۷

شرکت پارس فن‌آوران رادین به عنوان اولین تولیدکننده پمپ‌های لوب از تاریخ ۶ تا ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ در نمایشگاه ایران بیوتی، به منظور معرفی پمپ‌های لوب به عنوان محصول خود، شرکت نمود.
صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی با توجه به حساس بودن مواد اولیه و محدودیت‌هایی مانند تمیز بودن محیط کاری، نیازمند طراحی و ساخت قطعات و تجهیزاتی هستند که این قیود را رعایت نمایند.
پمپ‌های لوب شرکت پارس فن‌آوران رادین با توجه به داشتن ویژگی‌هایی مانند:
قابلیت پمپاژ سیالات لزج تا ۱۰۰۰۰۰ سانتی‌پوز
قابلیت تمیز شدن در محل
قابلیت استریل شدن در محل
توانستند در این نمایشگاه توجه بسیاری از صاحبین این صنایع را به خود جلب کند.

بازدید مهندس اکبر ترکان مشاور عالی رئیس جمهور از شرکت پارس فن‌آوران رادین

جناب آقای مهندس اکبر ترکان در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ضمن بازدید از چهارمین نمایشگاه رونمایی از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان، از محصولات شرکت پارس فن‌‌آوران رادین شامل پمپ‌های اسلاری، پمپ‌های لوب و بسته‌های مانیتورینگ نیز بازدید به عمل آوردند همچینین سایر خدمات این شرکت که عبارت است از: طراحی معکوس، طراحی مجدد، تهیه شناسنامه فنی، ساخت قطعات، تحلیل و شبیه‎سازی، طراحی و ساخت تست استند و آموزش‌های فنی و تخصصی می‌باشد، برای ایشان و هیئت همراه توضیح داده شد.

بازدید مهندس اکبر ترکان مشاور عالی رئیس جمهور از شرکت پارس فن‌آوران رادین

حضور شرکت پارس فن‌آوران رادین در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران

شرکت پارس فن‌آوران رادین از ۱۶ لغایت ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌‌المللی تهران شرکت نمود. این نمايشگاه به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه، سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا مي گردد، این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی با حوزه‌هایی بود که تقاضای خدمات و محصولات پارس فن‌آوران رادین در آن‌ها وجود داشت. لذا پارس فن‌آوران رادین محصولات خود را که شامل پمپ‌های مقاوم به سایش، پمپ‌های گوشواره‌ای، بسته‌های مانیتورینگ را به نمایش درآورد همچنین پاسخگوی مراجعه‌کنندگان در زمینه خدمات شرکت شامل تهیه شناسنامه فنی، ساخت قطعه، تحلیل و شبیه‌سازی، طراحی معکوس، طراحی مجدد و طراحی و ساخت تست استند بود.

بازدید دکتر سورنا ستاری معاون علمی‌ و فناوری رئیس جمهور از شرکت پارس فن‌آوران رادین

جناب آقای دکتر سورنا ستاری معاون علمی‌وفناوری رئیس جمهور، محمود شیخ زین الدین، معاون نوآوری و تجاری‌سازی، منوچهر منطقی دبیر ستاد توسعه هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ضمن بازدید از مرکز فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، از شرکت دانش‌بنیان پارس فن‌آوران رادین و دستاوردهای آن در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۵ بازدید کردند. ایشان از خودکفایی در زمینه ساخت محصولاتی مانند پمپ اسلاری، پمپ لوب و بسته‌های مانیتورینگ اعلام خشنودی کردند. در این بازدید راجع به سایر خدمات پارس فن‌آوران رادین من جمله طراحی معکوس، طراحی مجدد، تهیه شناسنامه فنی، ساخت قطعات، آموزش‌ها و مشاوره‌های فنی و تخصصی، تحلیل و شبیه‌سازی و طراحی و ساخت تست استند توضیح داده شد.

بازدید دکتر سورنا ستاری معاون علمی‌ و فناوری رئیس جمهور از شرکت پارس فن‌آوران رادین

بازدید دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور از شرکت پارس فن‌آوران رادین

در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و هیات همراه ضمن افتتاح برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر از بخش های مختلف این مجموعه و همچنین نمایشگاه صد طرح منتخب شرکت‌های فناور مرکز رشد این دانشگاه دیدن کردند که شرکت پارس فن‌آوران رادین یکی از شرکت‌های فناور منتخب بود. همچنین معاون علمی وفناوری ، استاندار تهران و جمعی از شخصیت های علمی و دانشگاهی در این مراسم حضور داشتند. در این بازدید خدمات و محصولات فناورانه پارس فن‌آوران رادین شامل پمپ‌های مقاوم به سایش، پمپ‌های گوشواره‌ای، بسته‌های اندازه‌گیری به نمایش درآمد و همچنین خدمات شرکت شامل تهیه شناسنامه فنی، ساخت قطعه، تحلیل و شبیه‌سازی، طراحی معکوس، طراحی مجدد و طراحی و ساخت تست استند به مراجعه‌کنندگان توضیح داده شد.

بازدید دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور از شرکت پارس فن‌آوران رادین
بازدید دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور از شرکت پارس فن‌آوران رادین ۲

حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب، تاسیسات آب و فاضلاب ایران

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب، تاسیسات آب و فاضلاب ایران از ۴ الی ۷ مهر ۱۳۹۵ در مکان نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. شرکت پارس فن‌آوران رادین با توجه به موضوع این نمایشگاه با محصولات خود از جمله پمپ‌های مقاوم به سایش (اسلاری) و سایر قطعات مربوطه در سالن شماره ۴۰ حضور داشت و همچنین پاسخگوی سوالات مراجعه‌کنندگان و نیاز صاحبان صنایع در زمینه خدمات طراحی معکوس، دوباره طراحی، ساخت قطعه، تحلیل و شبیه‌سازی بود.

حضور پارس فن‌آوران رادین در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران

شرکت پارس فن‌آوران رادین از ۱۶ لغایت ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌‌المللی تهران شرکت نمود. این نمايشگاه به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه، سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.
شرکت پارس فن‌آوران رادین نیز در این نمایشگاه شرکت نمود و محصولات خود را که شامل پمپ‌های مقاوم به سایش، پمپ‌های لوب، بسته‌های اندازه‌گیری را به نمایش درآورد همچنین با حضور کارشناسان فنی پارس فن‌آوران رادین در نمایشگاه خدمات شرکت شامل تهیه شناسنامه فنی، ساخت قطعه، تحلیل و شبیه‌سازی، طراحی معکوس، طراحی مجدد و طراحی و ساخت تست استند به مراجعه‌کنندگان توضیح داده شد.

حضور پارس فن‌آوران رادین در چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت داخل

چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت داخل از ۵ الی ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه که با هدف اعتلای اقتصاد دانش بنیان و توسعه فناوری‌های بومی کشور برپا شده بود. شرکت پارس فن‌آوران رادین با محصولات بسته‌های مانیتورینگ خود شامل بسته مانیتورینگ تونل باد، بسته مانیتورینگ تجهیزات دوار، دما، کرنش، PH و دستگاه داده‌بردار حضور داشت که با استقبال شایانی از سوی مراجعه‌کنندگان مواجه شد.

حضور پارس فن‌آوران رادین در بیست و سومین همایش بین‌المللی مهندسان مکانیک

بیست و سومین همایش سالانه مهندسی مکانیک ایران از ۲۲ الی ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ در دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد. این کنفرانس بزرگترین گردهمایی مهندسان مکانیک کشور است. از پژوهشگران، اساتید دانشگاه و دانشجویان گرامی دعوت به عمل آمد تا آخرین یافته های خود را در بخش مقالات پژوهشی همایش ارائه نمایند.

همچنین از صاحبان صنعت دعوت شد تا مشکلات و چالش های خود را بصورت مقالات کوتاه در بخش مقالات صنعتی مطرح نمایند. در این بین شرکت پارس فن‌آوران رادین به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان با محصولات پمپ و بسته اندازه‌گیری دما و فشار در غرفه مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه صنعتی امیر کبیر حضور داشت.

حضورپارس فن‌آوران رادین در بیست و سومین همایش بین‌المللی مهندسان مکانیک

حضورپارس فن‌آوران رادین در سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

شرکت پارس فن‌آوران رادین از ۴ لغایت ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌‌المللی تهران شرکت نمود. در این نمایشگاه بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی حضور داشتند. از ویژگی‌های این نمایشگاه حمایت یارانه‌ای معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری تا سقف ۵۰ درصد برای متقاضیان بود. شرکت دانش بنیان پارس فن‌آوران رادین در این نمایشگاه محصولات مانیتورینگ دما و فشار خود را که شامل کارت داده‌برداری، بسته ابزار دقیق و  پروب‌های اندازه‌گیری می‌باشد، ارائه نمود.

حضورپارس فن‌آوران رادین در سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

شرکت پارس فن‌آوران رادین دانش بنیان شد

شرکت پارس فن‌آوران رادین در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۳ محصولات و خدمات خود را در سه حوزه تحلیل و طراحی تجهیزات دوار، ساخت پمپ‌های خاص و تست اندازه گیری به کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت‌ شرکت‌ها دانش بنیان ارائه نمود.

پس از بررسی‌ طرح‌های ارسالی، بازدیدی توسط مسئولین فنی و مدیریتی کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان از این شرکت به عمل آمد و مهمترین پارامترهای فنی و مدیرتی طرح‌های حاضر مورد بحث و نقد قرار گرفت. پس از اتمام بررسی ها و جلسات تخصصی، شرکت پارس فن‌آوران رادین در تاریخ ۲۰ اسفند ۹۳ به لیست شرکت‌های دانش بنیان پیوست.

شرکت پارس فن‌آوران رادین دانش بنیان شد