پمپ

این شرکت با در اختیار داشتن کاراگاه‌ها و آزمایشگاه‌های مجهز و با بهره‌گیری از تیم فنی مهندسی متخصص و مشاوران مجرب خدمات قابل اطمینانی را برای مشتریان خود فراهم آورده است. این شرکت با بررسی نیاز صنایع مختلف در حال حاضر ارائه دهنده خدمات زیر می‌باشد.

تامین پمپ خاص

تامین پمپ های خاص

تامین تخصصی پمپ‌ها، با توجه به تنوع پمپ‌ها در صنایع گوناگون و تعدد شرکت‌های سازنده، امروزه امری ضروری و شایسه برای صاحبان صنایع می‌باشد. متخصصان این شرکت با شناخت کامل از انواع پمپ‌های صنعتی و تجربه انتخاب طیف وسیعی از آنها در صنایع گوناگون، آمادگی خود را برای تامین انواع پمپ‌ها در مجموعه‌های صنعتی گوناگون اعلام می‌دارد.

توضیحات بیش‌تر
طراحی معکوس پمپ

طراحی معکوس پمپ

امروزه، طراحی معکوس با توجه به توجیه اقتصادی و تامین نیاز مجموعه‌ها، کاربرد گسترده‌ای در صنایع مختلف پیدا نموده است. مهندسان این شرکت با تهیه مستندات فنی شامل نقشه‌های فنی، گزارش جنس قطعات و پوشش‌ها، فرایند ساخت و نحوه نظارت بر آن، فرایند مونتاژ و تعیین تست‌های عملکردی، دقیقاً پمپ مورد نظر را تولید می‌نمایند.

توضیحات بیش‌تر

دوباره طراحی پمپ ها

دوباره طراحی پمپ ها

طراحی مجدد به معنای آغازی دوباره در فرایند طراحی و ایجاد تغییراتی در جهت بهبود یک یا چند هدف طراحی می‌باشد. طراحان و مهندسان شرکت پارس فن‌آوران رادین از یک سو با آگاهی کامل از فرایند طراحی و ساخت و از سوی دیگر با بهره‌گیری از روش‌های نوین بهینه‌سازی و تحلیل‌های هیدرولیکی و مکانیکی به ارتقاء پمپ‌ها خواهند پرداخت.

توضیحات بیش‌تر

ساخت و تامین قطعات

ساخت و تامین قطعات

امروزه تامین تخصصی قطعات پمپ‌ها، با توجه به تنوع پمپ‌ها در صنایع گوناگون و تعدد شرکت‌های سازنده، امری ضروری و شایسه برای صاحبان صنایع می‌باشد. این شرکت با کنترل دقیق کیفیت قطعات منطبق بر استانداردهای معتبر دنیا و بکارگیری ماشین‌الات مجهز، ساخت قطعاتی مطابق با نقشه‌های ساختی و خصوصیات مکانیکی مد نظر را تضمین می‌نماید.

توضیحات بیش‌تر

تعمیرات، مشاوره و آموزش

تعمیرات، مشاوره و آموزش

پمپ‌ها به عنوان قلب تپنده صنایع گوناگون دومین تجهیز پرکاربرد (پس از الکتروموتورها) در صنعت می‌باشند. انتخاب پمپ مناسب به همراه نگهداری زمان‌مند، می‌تواند عمر پمپ را بین ۲۰ تا ۵۰ درصد افزایش دهد. از این رو کارشناسان این شرکت، با شناخت صحیح از نحوه عملکرد انواع پمپ‌ها و تجربه بالا در مجموعه‌های صنعتی گوناگون، آماده ارائه خدمات مشاوره می‌باشند.

توضیحات بیش‌تر