معرفی رادین

درباره رادین

شرکت پارس فن‌آوران رادین به عنوان یکی از پیشتاز‌ان حوزه تحلیل‌‌، طراحی و ساخت تجهیزات صنعتی، فعالیت خود را در سال ۱۳۹۲ آغاز نمود. این شرکت با بهره‌گیری از استانداردهای معتبر، استفاده از تحلیل‌های دقیق و بکارگیری از جدیدترین روش‌های بهینه‌سازی، نگاهی نو را در حوزه طراحی، تحلیل و ساخت تجهیزات صنعتی ارائه نموده است. این شرکت دانش بنیان با بهره‌گیری از تیمی با تجربه سعی دارد با ادغام روش‌های نوین طراحی و استفاده از تجربیات ارزشمند صنعتی، خدمات جدیدی را در حوزه تجهیزات صنعتی ارائه دهد.

توضیحات بیش‌تر

امکانات فنی و مهندسی

شرکت پارس فن‌آوران رادین با استفاده از استانداردهای به روز، نرم‌افزارهای طراحی و مهندسی متنوع، ماشین‌آلات ساختی با دقت بالا و ابزار کنترل کیفی مجهز سعی دارد تا خدمات متمایزی را برای مشتریان خود فراهم آورد. این شرکت با ادغام روش‌های بروز طراحی و تجربه کارشناسان متخصص خود، همواره بالاترین سطح از قابلیت اطمینان را برای مشتریان خود فراهم می‌نماید.

توضیحات بیش‌تر

لیست مشتریان

محصولات و خدمات شرکت پارس‌ فن‌آوران رادین در طیف وسیعی از صنایع ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شرکت سعی دارد تا با افزایش کیفیت و تحویل به موقع محصولات خود در افزایش رضایت‌مندی مشتریان خود کوشا باشد. این شرکت با ارائه خدمات خود توانسته تا کنون سهم به سزایی در کاهش هزینه‌های مجموعه‌های صنعتی بزرگ داشته باشد و از این رو این همکاری به شکل پایدار در آمده است. در حال حاضر این شرکت در وندور لیست شرکت‌های زیر قرار دارد.

توضیحات بیش‌تر